אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

 אסתטיקת הפה

אסתטיקת הפה הינה דבר חשוב ורם במעלה מאחר ועלולים להיגרם סיבוכים רבים הקשורים לתחום בריאותי זה, כשחושבים על אסתטיקה הפה, לרב מדמיינים גשר או פלטה לשיניים או כל הליך שיהפוך את החיוך שלנו צחור יותר ואת השיניים שלנו מסודרות וישרות יותר. כלומר, המושג אסתטיקת הפה נקשר ישירות להופעה החזותית של הפה שלנו.

הדבר אמנם נכון, אך לא מן הנמנע שגם בעיות רפואיות ומחלות הפה עלולות וודאי להשפיע על אסתטיקת הפה. שני התחומים- בריאות ואסתטיקה הינם בבחינת כלים שלובים. לא ניתן להפריד ביניהם או לחלק אותם, חישבו על כל המחלות הזיהומיות שקיימות בחלל הפה וסביבתו. האין זה ניכר לעין שאדם סובל מבעיה רפואית? כיצד ניתן למנוע בעיה זו אם לא לרפא את הפגם ולדאוג לשמירה ותחזוק היגיינית הפה והחניכיים. גם בעיה נוספת שלא מוגדרת אסתטית במהותה כמו נסיגת חניכיים יכולה להוות גורם מרכזי שמשפיע לרעה על אסתטיקת הפה.
 
נסיגת חניכיים חושפת את השן בבסיסה באופן שהאזור הקרוב לשורש נחשף ברמה גבוהה. פרט לבעיה הרפואית של נסיגת חניכיים יש גם השפעה על אסתטיקת הפה, שכן השיניים נחשפות ומראה הפה הכללי אינו בריא, בעיות עששת ושאר מחלות הפה עלולות גם הן לשוות לחניכיים מראה לא בריא ולהביא לנסיגת חניכיים.
 
חניכיים שאינם ורודים ובריאים המדממים מהווים בהחלט בעיית אסתטיקת הפה לצד הסיכון הרפואי שהן גורמים. חשוב להכיר שלצד כל בעיה רפואית של הפה מונחת בעיה אסתטית- וההפיך. יש לטפח את שני המישורים הללו מאחר והם הולכים יד ביד. שיפור בבריאות הפה יביא לשיפור במראה אסתטיקת הפה וכן שמירה על אסתטיקת הפה תבטיח שימור מצב רפואי טוב ותקין.
 
 חשוב ביותר שלא להזניח את אסתטיקת הפה כדי למנוע את חלק מהבעיות שהצגנו כאן. טיפול נכון, תחזוק חלל הפה וניקיון שוטף כמו גם ביקור סדיר אצל שיננית ואצל רופא השיניים יבטיחו שמירה על בריאות הפה והחניכיים והן על אסתטיקת הפה. הדרכת רופא שיניים או אפילו שיננית על אופן הצחצוח, מברשת שיניים מומלץ ותכשירי מנע כמו קיסמים אורתודנטים או מי פה לשטיפות יום יומיות, יוכלו לחסוך לכם המון סבל וכסף מחד וכמובן הנאה מחיוך מקסים ובריא מאידך.