אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

 הסרת שיער בשעווה.

 
כבר לא צריך להסתיר את הרגללים, או את בית השחי כי יש שם שערות, יש פתרון והוא הסרת שיער בשעווה, זה פתרון יעיל ונוח וניתן לעשות את זה גם בבית בלי צורך ללכת לקוסמטיקאית, כמובן שמי שרוצה לעשות הסרת שיער בשעווה יכולה לעשות במכון לקוסמטיקה.
 
הסרת שיער בשעווה זה פתרון יעיל, כיוון שלאחר מריטת השיער, הוא צומח מחדש אבל בצורה איטית, לא כמו לאחר גילוח שהוא צומח מהר וגם סוג השיער נהיה קוצני ולא כל כך נעים למגע, ואז שוב צריך למרוט את השיער.
ניתן למצוא את החומרים הדרושים להסרת שיער בשעווה בכל הפארמים למינהם ולעיתים גם בסופר אפשר להבחין בהם.
 
החומר להסרת שיער בשעווה הוא זמין ולא כל כך יקר, וגם משאיר את הרגליים, או כל מקום מגוף שאתם רוצים למרוט חלק, ולאורך זמן, השיער שוב צומח לאחר כ 3 שבועות.
 
 
הטיפול להסרת שיער בשעווה הוא קל, מורחים את המקום עם השעווה, ממתינים מספר דקות ובעזרת בד מורידים את השערות.
הסרת שיער בשעווה יכולה להתאים לכל אחד וכל אחת, במקרה הזה גם נערות יכולות לעשות הסרת שיער בשעווה, כייון שזה לא ניתוח או משהו מסובך ולכן אפשר לבצע זאת.
 
לאחר הסרת שיער בשעווה מומלץ לא ללבוש בגדים שלוחצים על המקום בו עשינו את הסרת שיער בשעווה, כדאי ללבוש בגדים קצת יותר רחבים בכדי שהעור ינשום וירגי קצת מהסרת שיער בשעווה שעשינו, כיוון שלעיתים כאשר הישער כבר ארוך ואז עושים הסרת שיער בשעווה אז המקום הוא טיפה רגשי ואולי גם כואב, לכן מומלץ להרגיע ת העור, למרוח עליו קרם גוף, כדי שירגע, ולמנוע אדמומיות מסוימת לאחר הסרת שיער בשעווה.
 
הסרת שיער בלייזר היא פתרון מצוין למי שלא רוצה לבזבז הרבה כספים לטיפולים שונים, וגם יש לכך תוצאות טובות.