אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

הסרת שיער ipl

הסרת שיער ipl מוכרת גם השיטת הסרת שיער באמצעות אינפרא אדום ויש גם המכנים אותה הסרת שיער בקרן אור. בכל מקרה מדובר בשיטת הסרת שיער שעושה שימוש באנרגיית החום, זיהוי פיגמנט השיערה והשמדת זקיק השערה .  השאלה הראשונה שנשאלת היא מה ההבדל בין הסרת שיער ipl לבין הסרת שיער בלייזר, שהרי שתי השיטות עושות שימוש באותה טכניקה. ההבדל המהותי הוא באורכי הגל ובעצמתו. בעוד הסרת שיער בלייזר עושה שימוש באורך גל אחד ובקרן חזקה שפוגעת גם בעור סביב השערה, הסרת שיער ipl יש אפשרות להשתמש בשלושה אורכי גל שונים. קרן האור בשיטת הסרת שיער ipl היא מפוזרת ולא ממוקדת כמו בלייזר וכמו כן היא רכה יותר ולא חזקה כמו לייזר.

בטעות הסרת שיער ipl מכונה לעיתים הסרת שיער באמצעות אינפרא אדום, כאשר למעשה הסרת שיער ipl עושה שימוש בקרן חזקה הרבה יותר מאשר אינפרא אדום וכאמור יש אפשרות להשתמש בשלושה אורכי גל שונים, בשונה מאינפרא אדום. 
בכך יש לשיטת הסרת שיער ipl יתרון הן על אינפרא אדום והן על הסרת שיער באמצעות לייזר כי הסרת שיער ipl פוגעת בשורש השערה אבל משאירה את האזור שסביב השערה כמעט ללא פגיעה. הטיפול פחות מורגש מטיפול לייזר.
 
הסרת שיער ipl
 
אבל לא פחות חשוב מזה הסרת שיער ipl מתאימה גם לבעלי עור כהה. לעומת זאת גם לשיטת הסרת שיער ipl חסרונות משלה, כמו לכל שיטות הסרת שיער. החסרון הוא שלפעמים השיער לא נעלם לגמרי אלא חוזר וצומח אלא שהפעם בצורת פלומה ואז קשה להסיר אותו. תופעה זו לא קוראת בד"כ בטיפולי לייזר למשל. כמובן שניתן להסיר את השיער הפלומתי באפילציה.
 
הסרת שיער ipl היא שיטה פופולרית  ובטוחה היות שטכנולוגיה של שיטת הסרת שיער ipl לא נועדה במקור להסרת שיער אלא לטיפולים רפואיים שונים.