אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

הסרת שיער באינפרא

 הסרת שיער מיותר ממקומות שונים בגוף הפכה לנרומה של ממש בעולם המערבי כולו, עד כדי כך שנשים אשר אינן מסירות שיער נחשבות לא פעם לנשים שאינן מטפחות את עצמן ואינן משתפות פעולה עם נורמות חברתיות. הסרת שיער מבית השחי ומהרגליים לדומגא הם מקומות אשר יש עליהם קונצנזוס חברתי רחב למדי בקשר לעובדה ששיער עודף במקומות אלה אינו נחשב לאסתטי. כיום ניתן לבצע הסרת שיער בדרכים שונות כאשר יש כמה גורמים שמשפיעים על ההחלטות באיזו צורה נוחה ביותר להסיר שיער עודף. צורה אחת היא על-ידי גילוח השיער העודף. היתרון בכך הוא שזוהי פעולה מהירה מאוד אשר אינה כרוכה בכאבים. החסרון של הסרת שיער עודף בעזרת סכין גילוח היא שלאחר יום או יומיים השיער המיותר צומח בחזרה כאשר הוא קשה וזיפי יותר.

הסרת שיער מיותר נעשית לא פעם על-ידי שעווה חמה. את השעווה מורחים על איזור הגוף המבוקש ובעזרת רצועות בד שמניחים על השעווה מסירים את השיער המיותר. הסרת שיער על-ידי שעווה היא שיטה שנחשבת למאוד כואבת אצל נשים ואצל גברים מסוימים. אחרים אינם מתלוננים על הכאב הקיים בשיטה זו של הסרת שיער. מידת הכאב משתנה מאדם לאדם וכמובן שהיא תלויה באיזור הגוף ממנו מבצעים הסרת שיער. יתרון של הסרת שיער על-ידי שעווה חמה הוא שהשיער בדרך-כלל אינו צומח אלא רק לאחר מספר שבועות.

הסרת שיער באינפרא הינה דבר יקר מאוד. אך היתרון בשיטה זו של הסרת שיער באינפרא היא שלאחר מספר טיפולים מסוים במכון השיער המיותר נעלם לצמיתות. החסרון בשיטה זו של הסרת שיער באינפרא הוא בכך שהסרת שיער בלייזר עולה כמה אלפי שקלים. גם כוויות שעלולות להגרם מההליך הן חסרון נוסף הקיים בשיטה זו של הסרת שיער באינפרא, לשם כך צריך לבדוק היטב את שיטת הטיפול של הסרת שיער באינפרא ולוודא שאכן זה מתאים לכם, כיוון שלא לכל אחד הסרת שיער באינפרא אכן מתאימה.