אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

הורדת שיער 

הורדת שיער היא פתרון אסתטי נהדר לגברים ונשים כאחד.

 רבים באוכלוסיה סובלים משיעור יתר המפריע להם באורח החיים התקין. הורדת שיער הופכת לחלק בלתי נפרד מחייהם והעיסוק המתמיד וההשקעה בצורות שונות של הורדות שיער מעודדות אף את צמיחת השיער ומביאות לתוצאות הפוכות.

 שיער והורדת שיער מעסיק רבים שלא סובלים באופן משמעותי משיעור יתר. הורדת שיער היא נחלת הכלל, כברים נשים, שעירים ואף אנשים חלקים משיער.

 מהי הדרך הטובה ביותר להסרת שיער מבין שיטות הורדת השיער? ישנן טכניקות הורדת שיער שחותכות את השיער מעל פני העור מבלי להסיר את השורש. טכניקות כאלה הן בדרך כלל מיני המשחות להסרת שיער וכמובן הגילוח שתוצאותיהן לא נשמרות לאורך זמן ומביאות לצמיחת שיער גס ורב.

שיטות הורדת שיער מסורתיות כמו בסוכר או בשעווה מביאות לתוצאות יפות ולאורך זמן ואך מדלדללות את צמיחת השיער אך ההתעסקות מלכלכת, לא נעימה ומכאיבה. שיקול נוסף שצריך לקחת בחשבון בשיטות הורדת שיער כאלה הוא היווצרות נימי דם בולטים. וכך אנו נותרים עם עור חלק משיער אך לא מכלי דם.

 הורדת שיער לצמיתות באמצעות אינפרא או לייזר הן שיטות הורדת שיער הטובות ביותר. התוצאות נשמרות לצמיתות והאדם יכול להינות מעור חלק משיער לאורך זמן. יש לוודא שהמקום בו מבצעים הורדת שיער מוסמך לעבוד עם מכשירים כאלה. אמנם המכשירים השתכללו מאוד עם השנים ומתאימים למגוון רחב של צבעי עור וסוגי שיער.

 הורדת שיער בלייזר מאפשרת לאדם להתפנות להרבה דברים אחרים בחייו ולהסיר דאגה בליבו. אין יותר התעסקות מיותרת אחת לכמה זמן בהסרת השיער, הורדת שיער מעלה את בטחונו העצמי של האדם וגורמת לו להינות מגוף חלק ואסתטי.

 הורדת שיער לצמיתות היא פתרון אולטימטיבי לכל אלה שקצו באפשרויות הקונבנציונליות והזמניות ומאפשר להינות מחופש.