אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

 הסרת שיער בליזר 

 
פעם זה היה נפוץ וידוע שכדי לבצע הסרת שיער בליזר אפשר להעזר בשתי שיטות עיקריות לשם הסרת שיער . האחת היתה כמובן על ידי סכין גילוח, היו מגלחים את האזורים שהיינו רוצים להוריד מהם את השיער. הסרת שיער באמצעות סכין גילוח יצרה בעיות רבות: ברגע שמגלחים אזור מסויים בגוף עם סכין גילוח, בהמשך יופיעו יותר שיערות והן אף יהיו בגוון כהה ממה שהיה קודם לכן. כמו כן, הסרת שיער בסכין גילוח גם הוציאה שיערות קשות וחזקות יותר. הדבר הוביל לכך שהיה צורך לגלח את האזורים השונים לפחות פעם או פעמיים בשבוע כדי להיות ללא שיער.
 
השיטה השנייה שעימה אפשר להסיר שיער היא באמצעות שעווה. לוקחים שעווה חמה, מורחים אותה על האזור שאנו מעוניינים לגלח ובאמצעות פסי בד שנמתחים על האזור מסירים את השיער בבת אחת. הבעיה באופן הסרת שיער זה היא שלשם הפעולה הזו אנו נזקקים לקוסמטיקאית שתעשה זאת עבורנו וכך נוצרת הוצאה כספית קבועה או שקונים ועושים זאת בעצמנו ואז חוסכים אמנם כמה שקלים, אך צריכים לסבול את כל ההכנות הדרושות, הלכלוך והזמן שזה לוקח לנו.
 
כיום אפשר לבצע הסרת שיער בליזר לצמיתות על ידי אינפרא אדום או על ידי לייזר. הרבה מאד נשים וגם גברים פונים היום לבצע הסרת שיער בליזר באמצעים אלו מאחר והם רוצים להפסיק את ההתעסקות היום יומית עם הסרת שיער ולהפטר מהשיערות לתמיד. כמובן שאין כאן הצלחה של מאה אחוזים, אך מתוך ניסיון, כמעט כל השיער נושר לאחר טיפולים כאלה, מה שגורם עונג רב וחוסך זמן והוצאות כספיות שוטפות.
 
אז אם גם לך נמאס מהתעסקות עם הסרת שיער בליזר, כדאי גם לך להתחיל הסרת שיער לצמיתות שתחסוך גם לך הרבה זמן יקר והרבה כסף ותעניק לך תחושה נעימה וחלקה.