אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

 הסרת שיער במפשעה

הסרת שיער במפשעה איננה דבר שיש בו עדיין ספקות- כאשר יש שיער, יש להסירו! הדבר מצחיק נוכח העובדה שאת שיער הראש נו טורחים לטפח, לשבח ולהלל ואילו שיער הגוף נחשב למוקצה מחמת מיאוס. כיום, אפשרויות הסרת שיער במפשעהכה מגוונות כך שכל אחד יוכל למצוא את הדרך המועדפת עליו.

אם אתם אוהבים לנהל עם השיער שלכם מערכת יחסים מזוכיסטית וודאי תעדיפו את השיטות הוותיקות של הסרת שיער במפשעה על ידי תלישתו מהשורש בשיטות כמו שעווה חמה או סוכר, מכונות הסרת שיער במפשעה למיניהן וכמובן שיטת המחט החשמלית שלא פוסחת על אף שורש ומזכירה לכם, אחד אחד, כי גם אם לא לזמן רב, הם קיימים.

לעדינים שבינינו, שסובלים מכל כאב קטן או פוטנציאל מינימלי לכאב, השיטות של הסרת שיער במפשעה שלא מהשורש הן האידיאליות. ביניהן: גילוח, משחות להסרת שיער במפשעהוהבהרה על ידי חמצן- בשיטה זו לא נפטרים מהשיער, רק הופכים אותו לבהיר.

הסרת שיער במפשעה כבר לא מסובכת כבעבר. למזלנו, פותחה שיטת הסרת שיער במפשעה בלייזר, שפוטרת את כולנו, אוהבי הכאב ואלו החוששים לנפשם, אחת ולתמיד מהשיער המיותר.

הסרת שיער במפשעה בלייזר שורפת את שורש השערה וכן את החומר המזין אותה ובהדרגה מחלישה את השיער כל כך עד שהוא לא שב וצומח. הסרת שיער במפשעה בשיטה זו מחייבת הימנעות מחשיפה לשמש לפני הטיפול והימנעות ממנה גם מיד לאחריו. זהו וויתור מינימלי ולא מורגש בעיקר בהתחשב בעובדה שהשמש איננה בריאה לאיש.

כיום גם לא צריך לוותר על הכסף הרב שפעם הצריכה השיטה. הסרת שיער במפשעה בלייזר נחשבה לפלא של ממש לפני כמה שנים. לא ידעו על תופעות הלוואי אך גם ניצלו את העובדה שהדבר היה חדש בשוק וגבו מחיר גבוה על חשבון משאלות ליבם של רבים. כיום יש מכונים של הסרת שיער במפשעה שצצו כפטריות לאחר הגשם והם גובים מחירים סבירים ושפויים עבור התענוג.