אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

הסרת שיער פנים 

הסרת שיער בפנים הוא הליך שנשים ונערות צעירות בעלות שיעור יתר בפנים עוברות במכונים שונים לרפואה אסתטית. שיעור יתר בפנים אצל נשים ונערות צעירות יכול להיות דבר מביך מאוד ולא נעים. נשים אשר מתמודדות עם שיעור יתר בפנים לא פעם צריכות להתמודד לא רק עם מבוכה אלא גם עם פגם אסתטי של ממש שיש לתקן אותו. שיעור יתר בפנים במיוחד אצל נשים ונערות בעלות שיער גוף כהה הינו דבר שיש להפטר ממנו במהירות ולכן הן עוברות הליך של הסרת שיער בפנים. הסרת שיער בפנים הוא הליך אשר מיועד להסיר שיער מיותר מהלחיים, שיער מיותר מהסנטר, שיער מיותר ומוגזם בפיאות הלחיים לצמיתות.

 
הסרת שיער בפנים בלייזר לעתים דורשת כמה מפגשים. כמובן שהליך של הסרת שיער בפנים על-ידי לייזר הוא אינו תהליך אשר מתאים לכל סוגי העור. הסרת שיער בפנים בלייזר בצורה לא נכונה יכולה לגרום לכוויות ולבעיות נוספות בעור הפנים. הסרת שיער בפנים לצמיתות לא מיועדת רק לנשים אשר סובלות משיעור יתר בצורה מוגזמת. ניתן לעבור הליך של הסרת שיער בפנים לצמיתות רק על-ידי הסרת שיער מאיזור השפם.  נשים רבות מורידות שיער בצורה תמידי מאיזור השפם על-ידי שימוש בשעווה או חוט למריטת השערות. ניתן לעבור הליך של הסרת שיער בפנים על-ידי אינפרא אדום או על-ידי לייזר וכך לא לדאוג עוד להסיר שיער מאיזור השפם או מאיזורים נוספים.
 
הסרת שיער בפנים הוא לא תמיד דבר זול. עם זאת, כאשר אישה או נערה מסוימת סובלת משיעור יתר בצורה מאוד בולטת היא לרוב תשקיע את הכספים הדרושים כדי להסיר את השיער המיותר. כמובן שדרך רשת האינטרנט ניתן להשוות מחירים בין מכונים שונים אשר מציעים הליכים של הסרת שיער בפנים.