אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

טכנאי שיניים

טכנאי שיניים אינם לומדים לתואר אקדמי על מנת להיות מוסמכים לעבודתם כפי שנדרשים לעשות רופאי שיניים או מהנדסים, פסיכולוגים וכן הלאה. בדומה לשינניות ובדומה לסייעות שיניים גם טכנאי שיניים לומדים לקראת לימודי תעודה שבסופם הם צריכים לעבור בחינות שונות. לרוב טכנאי שיניים צריכים ללמוד בין עשרים לעשרים וארבעה חודשים. כמו כן, לאחר סיום לימודיהם הם לרוב לומדים מספר חודשים נוספים על מנת להצליח במבחני הרישוי. טכנאי שיניים צריכים לעבור גם בחינות מעשיות וגם בחינות עיוניות על מנת לקבל את הסמכתם לעסוק במקצוע. טכנאי שיניים לומדים מגוון של מקצועות. טכנאי שיניים לומדים על אנטומיה של הפה, על שחזור מערכות שיניים ולומדים מקצועות נוספים.

טכנאי שיניים יכולים להגיע לדרגות מסוימות של התמחות במקצוע שלהם. על מנת לקבל כל דרגת התמחחות שכזו יש לצבור מספר מסוים של שנות וותק ולעבור מבחנים שונים. הדרגות של טכנאי שיניים כוללות טכנאי שיניים מוסמך, טכנאי שיניים אומן וטכנאי שיניים מומחה. כך שישנה התקדמות מקצועית בתוך המקצוע עצמו. אמנם טכנאי שיניים, סייעות שיניים ושינניות עובדים כולם במקצועות אשר קשורים לרפואת שיניים הם אינם מבצעים את אותה העבודה בפועל. טכנאי שיניים עובדים בתוך מעבדה ואינם עובדים מול מטופלים. הסיבה לכך היא שעבודתם אינה צריכה להתבצע בתוך פיו של המטופל. סייעות שיניים לרוב עוזרות לרופאי שיניים במהלך ניתוחים ובמהלך עבודה שגרתית ושינניות אחראיות בעיקר על ניקוי הפה.

טכנאי שיניים עוסקים בעיקר באסתטיקה של השיניים. הם למשל מתאימים מערכות של שיניים תותבות במדוייק לפיו של המטופל. כמו כן, טכנאי שיניים מתאימים שתלים דנטאליים לפיו של המטופל. מטופלים רבים אינם מודעים לכך אבל הם חבים את העובדה שהשתילו להם כתר מדוייק או התאימו להם מערכת מתאימה בדיוק לפיהם של שיניים תותבות לעבודתם המסורה ביותר של טכנאי שיניים.