אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

 הורדת שיער לצמיתות

הורדת שיער לצמיתות הינו תחום נפוץ ומקובל מאוד ברוב החלקים של החברה המערבית. בדרך-כלל נשים עוסקות בהליכים של הורדת שיער לצמיתות ממקומות שונים בגוף, אך בשנים האחרונות חלה עלייה בגברים הפונים אל פתרונות של הורדת שיער לצמיתות. אידיאל היופי הגברי של המאה העשרים ואחת כולל גברים בעלי גב חלק וחזה חלק. בגלל אידיאל יופי זה בדיוק ולחץ סביבתי נרחב גברים שעירים במיוחד, או גברים שאינם מרוצים מגופם, פונים אל פתרונות של הורדת שיער לצמיתות. הורדת שיער לצמיתות אצל גברים מתבצעת בעיקר באיזור הכתפיים, הגב והחזה.הורדת שיער לצמיתות אצל נשים מתמקדת בדרך-כלל באיזורים אחרים. הורדת שיער לצמיתות אצל נשים היא לרוב באיזור השוק, מפשעות, בתי שחי ולעתים מקומות נוספים.

הורדת שיער לצמיתות נולדה מתוך צורך להסיר שיער במקומות בהן השיער נחשב ללא אתסטי. אנשים שונים, נשים וגברים, בעלי שיעור יתר במקומות שונים בגוף, פונים פעמים רבות אל פתרונות של הורדת שיער לצמיתות .מרבית האנשים אינם מסירים שיער לצמיתות בעזרת לייזר, אלא באמצעים ביתיים. הורדת שיער לצמיתות אצל נשים נעשית פעמים רבות בעזרת שעווה. נשים אחרות מסירות שיער בעזרת סכין גילוח או בעזרת מכונה מיוחדת שתפקידה הוא הורדת שיער לצמיתות. ישנם מוצרים רבים ושונים בשוק אשר תפקידם הוא להסיר שיער ממקומות מיותרים מתוך צרכים אסתטיים. גם לפני ניתוחים עושים תהליכים של הורדת שיער לצמיתות במקום הניתוח כדי שהשיער לא יפריע.

 הורדת שיער לצמיתות ממקום כלשהו עושים גם לפני קעקוע. המקעקע אינו יכול לצייר את הציור בצורה מדוייקת כאשר יש שיער העומד בדרכו. מכונים רבים מודעים לחוסר נוחות ולחוסר אסתטיות, לעתים, ששיער מיותר יכול לגרום. בגלל סיבות אלה מציעים מכוני אסתטיקה שונים פתרונות עבור הורדת שיער לצמיתות לצמיתות. כיום ניתן לבצע הורדת שיער לצמיתות בעזרת לייזר. הליך זה יכול לעתים רחוקות לגרום לכוויות או לבעיות נוספות הנגרמות כתוצאה מן הורדת שיער לצמיתות.