אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

 אפילציה

אחד הדברים שמקדישים להם תשומת לב רבה היא האסתטיקה החיצונית. נשים וגברים מבקשים להפטר מהשיער העודף ולשם כך ייש שיטות רבות להסרת שיער.   אפילציה היא אחת מהשיטות להסרת שיער. אפילציה הנקראת גם אלקטרוליזיס עושה שימוש במחט חשמלית. אפילציה היא אחת השיטות הותיקות להסרת שיער הקיימות כיום בשוק. באמצעות המחט החשמלית מלחימים למעשה את נימי הדם ובכך מונעים את צמיחת השערה. המחט שבה עושים שימוש בתהליך אפילציה היא מחט דקה מאד.
 
מחדירים את המחט לאורך השערה עד שורש השערה, בעזרת לחיצה מועבר זרם חשמלי שצורב את נימי הדם והשורש. את השערה מוציאים בעזרת פינצטה. כדי לבצע אפילציה מומלץ למרוח חומר מאלחש כמו אמלה, אותו ניתן לרכוש בבית מרקחת, כדי שהטיפול לא יהיה כואב מדי. יש אנשים שפחות רגישים לכאב ויש אנשים שיותר רגישים לכאב שבתהליך אפילציה. הסרת שיער באמצעוות אפילציה היא תהליך שאורך מספר מפגשים, תלוי בכמות השיער שיש להסיר.
 
לכל שיטה להסרת שיער יתרונות וחסרונות. שיעורי  ההצלחה בהסרת השיער לצמיתות בשיטת אפילציה היא גבוהה וזהו אחד מיתרונות השיטה. יתרון נוסף של אפילציה הוא שניתן להשתמש בשיטה זו להסרת שיער ללא הגבלה של צבע עור או צבע שיער. גם שיער לבן ניתן להסיר באמצעות אפילציה וגם שיער בלונדיני ובהיר. לאחר טיפול אפילציה יש למרוח משחה אנטיביוטית על המקום. חשוב מאד לא להחשף לשמש בזמן שעושים טיפולי אפילציה כי יכולה להיוצר פיגמטנציה בעור.
 
עדיף לבצע אפילציה בחורף ולהגיע מוכנים לקיץ ללא שיער עודף. מי שבכל זאת בוחר לעשות אפילציה בקיץ חשוב שיקפיד למרוח מסנן קרינה לעיתים תכופות בזמן חשיפה לשמש. חשוב לבצע אפילציה רק אצל אנשים שעברו הכשרה לכך - קוסמטיקאיות מוסמכות ורופאים. אנשים שאינם מיומנים בביצוע אפילציה יכולים לגרום נזקים כמו כוויות ואפילו צלקות.