אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

 אסתטיקת שיניים   

 
מי מאיתנו לא רוצה להראות עם חיוך מבריק ויפה? רובנו רוצים. אסתטיקת שיניים תחום פופולארי ומתפתח במשך השנים.   
 
כיום יש שיטות שיכולות לסייע באסתטיקת שיניים ,גם מבחינה בריאותית , כך הן נקיות יותר מנקים אותם טוב , וגם מבחינה אסטטית.חשוב לדעת אסתטיקת שיניים ,זה לא משהו שעושים אותו פעם אחת וזהו, אסתטיקת שיניים דורשת טיפול ותחזוקה בכדי שהן ישארו לבנות כמו בהתחלה. לכן צריך הרבה סבלנות וטיפול באסתטיקת שיניים.    
 
שמירה על שיניים בריאות זה משהו שקודם צריך לרצות אותו, כי אחרת אים עושים את כי אין ברירה אז זה לא שוו את המאמץ, צריכה להיות משמעת כמו בכל דבר. אסתטיקת שיניים  דורשת צחצוח, והשקעה יומיומית לצורך קבלת תוצאות וכמובן שהשיניים לבסוף יהיו לבנות ויפות ובריאות כמו שאנו רוצים.
 
יש מגוון רחב של שיטות טיפול בהלבנת שיניים , יש שיטה שהיא באמצעות לייזר, זהו טיפול לא מכאיב ויש לו תוצאות טובות.אבל כמובן שאסתטיקת שיניים צריכה להיות באופן טבעי ולכן חשוב לשמור על בריאות הפה, בכדי שהשיניים שלנו יהיו בריאות.
 
 אז נכון אסתטיקת שיניים  היא פתרון מצוין ויכול לסייע לנו בקשר למראה השיניים הלבנות שלנו, אבל כמו בכל דבר חשוב לדעת שיש מספר הגבלות בנושא הלבנת שיניים, מומלץ לפני שהולכים לטפל בכוחות עצמכם בשיניים שלכם, ללכת תחילה לרופא שיניים שיבדוק את השיניים ובנוסף ששיננית תעשה ניקוי של השיניים, גם אם מחליטים להשתמש בתכשירים שונים המסיייעם לאסתטיקת שיניים.  
 
  באם החלטתם לרכוש מוצר מסוים לטפול באסתטיקת שיניים כדאי לקנות תחילה מוצר שהוא בריכוז בינוני של חומר, כדי לראות אם זה לא מזיק לשיניים.
 המחיר של טיפולי שיניים הוא לא זול, אבל חשוב לא ללכת עם זה כדרך קבע. ולומר אוקיי יש תכשירים מסוימים לטיפולי שיניים אני לא צריך לעשות שום דבר מעבר לזה. חשוב מאוד לשמור על בריאות השן, ולאחר מכן לבצע את טיפולי שינים באופן מבוקר.