אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

ביטוח שיניים 

ביטוח שיניים מומלץ לכל מי שעבר טיפולי שיניים, השתלות וניתוחים שונים ומגוונים והוא רוצה להבטיח את שלום הפה שלו במידה וחס וחלילה ייווצר מצב בו הוא עלול להיפגע. מי שעברו טיפולי שיניים רבים ויקרים סביר שירצו לעשות ביטוח שיניים על מנת לשמר את ערך הפעולות ולהבטיח כי כאשר יקרה משהו, מישהו ישלם על הנזק ועל הטיפולים הנלווים שלבטח יצטרכו.

ביטוח שיניים מומלץ במיוחד עבור האוכלוסייה הבוגרת יותר. הכוונה שכדאי למבוגרים לעשות ביטוח שיניים לפלטת השיניים התותבות שלהם מאחר ואלה לפעמים נשברות ואז הקשיש נותר ללא תחליף השיניים שלו וללא כל אפשרות להנאה מינימאלית וקיום בסיסי.
 
על מנת לעשות ביטוח שיניים ניתן לפנות לאחת מקופות החולים המבטחות או לפנות לאחת מחברות הביטוח הקיימות בשוק ומתעסקות עם סוג כזה של ביטוחים. לחברות השונות וודאי יהיו הצעות שונות לאותו ביטוח שיניים ולכן ראוי לשמוע את כולן. החברה שתציג את התנאים הטובים ביותר עבור ביטוח שיניים, תזכה במכרז הקטן שפתחתם ואתם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שעשיתם ביטוח שיניים במקום הנכון.
 
ביטוח שיניים מגן מפני נזקים שונים ומשונים. חשוב לדאוג שכל הסעיפים הכלולים במסמך ביטוח שיניים עליו אתם חתומים יכיל את כל התרחישים האפשריים כדי שאתם תהיו מכוסים מכל הכיוונים. עצוב וחבל לגלות שדווקא במקרה שלא התעקשתם עליו תצטרכו לתבוע את הביטוח שלא יצטרך להגן עליכם בכלל ויותיר אתכם חשופים ופגיעים.
 
ביטוח שיניים מומלץ גם למי ששיניו נמצאות בסיכון לפגיעה כתוצאה ממקור הפרנסה שלו. מתאגרפים לדוגמא, עלולים לשלם סכומי ביטוח שיניים גבוהים מאוד בשל אופי עבודתם שמסכן אותם, אך בו בעת הם מכסים את עצמם במקרה בו שיניהם יפגעו באחד הקרבות והמגן שאותו מכניסים לפה לא יהיה מספיק יעיל עבורם.
 
או אז תכנס חברת ביטוח שיניים לתמונה ותוכל לפצות ולהשלים את כל הנזקים שנגרמו לכם, וידאגו לכל ההוצאות הכרוכות בטיפול בשיניים שלכם. ישנם ענפי ספורט רבים ואחרים שאנו מציעים לעוסקים בהם לשקול ביטוח שיניים אך אין צורך להרחיק לכת כי אין אדם אשר יכול להבטיח את שלמות ותקינות הפה והשיניים.