אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

 גשר לשיניים

גשר לשיניים יכול להיות אחד משני דברים שונים ברפואת שיניים. גשר לשיניים יכול להיות גשר המשמש ליישור שיניים אך מצד שני גשר לשיניים יכול להיות גם התקנה של גשר עם שיניים במקום שיניים חסרות. אחד הדברים הראשונים שרואים אצל אדם הם השיניים שלו, פשוט מפני שאנחנו פותחים את הפה כדי לדבר, לאכול או לחייך. ולכן שיניים משפיעות על הרושם הראשוני שמציג כל אחד מאיתנו. גשר לשיניים נועד לפתוח בעייה אסתטית אך במקרים רבים הוא פותר בעיות רפואיות או מונע אותן, במיוחד כשמדובר בהתקנת גשר לשיניים לשם יישור שיניים.  גשר לשיניים לשם יישור השיניים אפשר להתקין כבר בגיל צעיר, בגיל העשרה ומטרתו לסייע ביישור שיניים, להרחיב את הלסת במידת הצורך, לצמצם רווחים בין השיניים ועוד. גשר לשיניים יוצר לחץ על השיניים בעזרת הגומיות והברזלים ממנו הוא מורכב. כתוצאה מהלחץ זזות השיניים וכך מתיישרות השיניים הודות להתקנת גשר לשיניים.
 
לעיתים גשר לשיניים יכלול גם התקן חיצוני המיועד למתיחת הלס והרחבתה במידת הצורך. בני נוער מהססים לעיתים להתקין גשר לשיניים בגלל המראה של הגשר וגם הם מוטרדים משאלות כמו איך לצחצח שיניים עם גשר ואיך להתנשק כאשר יש גשר לשיניים. לכל השאלות הללו יש מענה פשוט וניתן כמובן להתייעץ עם אורטודנט, רופא שיניים או שאפשר למצוא תשובות לכך באינטרנט. מי שיחפש יוכל אפילו למצוא סרטי הדרכה כיצד להתנשק עם גשר לשיניים.  
 
גשר לשיניים מסוג שונה יכול לתת פתרון לשיניים חסרות. על ידי התקנת גשר לשיניים אפשר להשלים חסרון של שן אחת או יותר במהירות ובקלות.  אפשרות נוספת היא השתלת שיניים אך טיפול זה יקר יותר ולא מתאים לכל אחד. גשר לשיניים מתאים למשל כאשר לא ניתן לעשות ניתוחים כירורגיים בפה כמו כן אין צורך להשתיל עצם כאשר עושים גשר לשיניים.