אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

 גשר שקוף 

 
כל אחד מאיתנו, או ליתר דיוק רובנו מכירים את המונח הזה "גשר בשינים" , לרוב גם היה לנו את זה. אז למי שלא יודע על מה מדובר.
גשר בשיניים בשיניים נועד בכדי ליישר את השיניים שלנו, יש מגוןן רחב של גשרים, קוביות, פלטות, "רסן" , וכו'.
 
בעיקר בני הנוער הולכים עם גשר שקוף בשיניים בכדי שיהיה להם הרגשה יותר טובה וגם שהשיניים בסופו של דבר יראו נוצצות יפות וישרות. 
תמיד שהיינו ילדים, היו אומרים לנו אל תמצצו אצבע אחרת יהיו לכם שיניים עקומות, אם זה נכון או לא נכון אינני יודעת, מה שכן לרוב כולם היו נפגשים אצל רופא השיניים והיו עושים גשר שקוף לשיניים.
 
זה לא הכי נעים, בהתחלה זה אפילו די מציק לשים את הגשר שקוף בשיניים, כאילו יש לך משהו בפה שמונע ממך לאכול כל מיני דברים שבעבר יכלת לאכול בלי בעיה, ושלא היינו צריכים כל הזמן לבדוק ולהסתכל במראה אם לא נשארו כל מיני עקבות של אוכל בגשר שלנו.
 
אך כמו בכל דבר הגשר שקוף בשיניים הוא בסופו של תהליך מסדר ומיישר לנו את השיניים וזו בעצם המטרה שלנו, שיניים ישרות.
אין חובה כל שהיא לעשות את הגשר שקוף בשיניים, אבל אף אחד לא רוצה שיהיו לו שיניים עקומות וכמובן שמדובר בגיל ההתבגרות, הרי הנערים לא הכי "מרחמים" ותמיד יש הערות כלשהם, רובינו עברנו את התקופה הזו, זה שלב שאי אפשר לשכוח ואתה רוצה רק שיורידו לך את הגשר הזה מהשיניים ושהכל יחזור לקדמותו, כמובן רק ישר יותר מבעבר.
 
 גשר שקוף בשיניים מצריך טיפול, יש כאלה שלא מספיק שיש להם את הריבועים מברזל על השיניים, גם צריכים לשים כמו "רסן" על השיניים כדי שהגשר שקוף בשיניים יחזיק, ושחלילה לא יזוזו מהמקום, אחרת מה עשינו בזה?, סבלנו כל כך הרבה ובסוף יהיו עקומות, זה לא הכי נעים.