אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

הלבנת שיניים 

הלבנת שיניים אידיאלים למבקשים להלבין את שיניהם או לשוות להן מראה יותר מסודר ומוקפד.

הרעיון על בסיסו בנויים הלבנת שיניים אם אנו מדברים בנוגע להלבנה, זה עטיפת השן הקיימת על ידי עלה דק מאוד של ציפוי, לרוב חרסינה, בצורה קבועה המאפשרת מראה שיניים לבנות, בריאות וחזקות ללא כל טיפול חוזר.
הלבנת שיניים מסוג זה מבוקשים מאוד על ידי צעירים בארץ ובעולם ויתרונם בכך שאין צורך להגיע לסדרת טיפולים על מנת לתחזק ולהגיע לרמת הצבע הרצויה. שיטה זו הינה המועדפת והיעילה ביותר מקרב הלבנות השיניים.
ישנם הלבנת שיניים שונות והטיפול הוא שונה. יש טכניקות רבות להלבנת שיניים, ניתן לעשות הלבנת שיניים גם בבית עם חומרים מסוימים המסייעים להלבנה.
 
חשוב מאוד לברר מי עושה לכם הלבנת שיניים. לרב הליך הלבנת שיניים אינו הפיך ואתם מסתכנים בגרימת עוול לעצמכם. מי שלא מסתפק בצבע שיניים רגיל וטבעי כדאי שיברר טוב טוב טרם ביצוע הלבנת שיניים.
בין היתר יש לברר אם המקום אמין, אם מבצע הלבנת שיניים הינו מוסמך ומיומן ובאילו חומרים משתמשים בשעת הלבנת שיניים. רבות מקופות החולים מבצעות הלבנת שיניים. יש לברר עמן את אופן ההשתתפות. מרפאות פרטיות וודאי ווודאי שעושות הלבנת שיניים. בנוגע למרפאות פרטיות חשוב לבדוק מיהו הרופא המטפל ולערוך סקר עלויות לפני שמחליטים אצל מי לעבור הלבנת שיניים.
 
אם תמיד חלמתם על שיניים צחורות שאין צורך לשוב ולהלבין אותן בחומרים כימיים, ישנן פתרונות נוספים כמו ציפוי חרסינה המחזיר את האור שיניים.
רמת הלובן שתתקבל בסוף, תלויה באטימות שכבות עלי החרסינה הדקיקות שיונחו על גבי השיניים שלכם במהלך ציפויי השיניים. ניתן להגיע לאותן תוצאות עם פחות דפים כאשר החומר אטום יותר או בעל פיגמנטציה גבוהה יותר.
על הלבנת שיניים שומרים כמו על שיניים רגילות, אך אין כל חשש משתיית משקאות בעלי צבענים כמו משקאות קלים, תה או קפה. יש לדאוג ששומרים על תחזוקת השיניים לעיתים קרובות מבחינת איסור אכילת מאכלים קשים מדי שעלולים לסדוק את השיניים שלכם.
 

 הלבנת שיניים

תמיד רצינו וחלמנו על שיניים לבנות ומבריקות, כך שכל פעם שנחייך יראו וירגישו שכיף לנו לחייך.כבר לא צריך לחלום וכיום ניתן לעשות הלבנת שיניים , תוך זמן קצר וכבר יש לנו שיניים לבנות וחיוך מנצח.

הלבנת שיניים הוא טיפול אינו כואב , ומחזיק לאורך שנים כך שאתם יכולים להינות מתוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון, חשוב לשמור על בריאות השיניים גם לאחר טיפול בהלבנת שיניים.

למידע נוסף על טיפולי הלבנת שיניים הנכם מוזמנים לבקר באחד מן האתרים ברשימה, להשאיר פרטים, וישמחו ליצור עמכם קשר.