אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
  
עששת דוהרת
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הוא נושא רחב ותחום עצום בפני עצמו. כדי להבין טוב יותר את פעולתם של מנתחים פלסטיים ושל ניתוחים פלסטיים נדבר על השינוי הבסיסי והחיצוני, תחילה, שגורמים ניתוחים פלסטיים.

ניתוחים פלסטיים מבוצעים על ידי רבים כדי לשונת פגם או צורה לא רצויה ואהודה של חלק כלשהו בגופם. לכולנו וודאי יש משהו שהיינו שמחים לשנות. בעוד חלקנו לומדים לחיות עם אותו בפגם ובכך להכיר אולי שאיננו מושלמים, אחרים בוחרים לבצע ניתוחים פלסטיים ולהסיר את המכשול האסתטי הזה.

אצל חלק ממבצעי ניתוחים פלסטיים מספיק לשנות ולתקן חלק אחד בגופם, אחרים משנים חלקים שלמים ומספר חלקים באותו איבר- כמו אלה המבקשים לבצע ניתוח השתלת לחיים והגדלת שפתיים. במקרה הטוב ניתוחים פלסטיים אכן משפרים את מראה האדם ומעניקים לו חזות אסתטית ויפה יורת. במקרים אחרים, כאשר ניתוחים פלסטיים נעשים ללא הכרה ואפילו נשנים וכן מבוצעים בידיים לא מיומנות  ומוסמכות התוצאות עלולות לעלות ביוקר ולהשיג את התוצאה  ההפוכה לחלוטין מזו המקווה.

אמנם השינוי הראשוני והבולט לעין הוא השינוי החיצוני, חזותי, אך אין ספק שאותם מבצעי ניתוחים פלסטיים מבקשים לשנות או להסיר , בהשאלה , תכונה או פגם באופי שלהם עצמם פנימה. הם חושבים אולי בלא מודע, שאם היה להם אף אחר הם היו יותר שלמים עם עצמם ובעלי בטחון. נשים רבות סוברות שבזכות חזה גדול יותר , יהיו מסוגלות לדברים רבים יותר. אין אנו פוסלים על הסף ששינוי חיצוני יכול לגרור אחריו שינוי פנימי, אך לתלות בביצוע ניתוחים פלסטיים יותר מדי תקוות לשינוי העתיד זה מוגזם ומופרך ויש לברר תחילה מה השינוי המבוקש.

לאור כל זאת, ייתכן ויש להתחיל שינוי פנימי וגיבוש אישי טרם שעוברים פרוצדורה פולשנית ומכאיבה כל כך כמו ניתוחים פלסטיים.

במסגרת ההתאמה שלכם לניתוח, יש לבצע מספר בדיקות רפואיות לבדיקת הכשירות שלכם לניתוח. בין היתר, מדובר בבדיקות שגרתיות כמו בדיקות דם, בדיקות קרדיולוגיות אשר כוונתן לוודא תקינות כללית שם כלי הדם ותפקוד לבבי. במקביל, בדיקות נוספות יותאמו לכל מטופל בהתאם למצבו הרפואי. בכל מקרה שתבחרו לבצע ניתוח פלסטי כלשהו, עליכם להיות מכוסים מבחינה בריאותית, ולדעת את הסיכונים/בעיות ומגבלות הגוף שלכם לפני שאתם נכנסים לניתוח.