אסתטיקה רפואית
  
טכנאי שיניים מומלץ
  
כתרים טרומיים לשיניים
  
טיפולי שיניים בעזרת סדציה
  
כירורגיית פה ולסת
  
יישור שיניים שקוף בפה
 
 
לקבלת הצעת מחיר מ- 5 החברות המובילות כולל מבצעים ושוברים:
 
 
 
 

שיקום הפה 

שיקום הפה נעשה באמצעות לא מעט אמצעים חדשניים ושיטות טיפול חדשניות. כיום רופאי שיניים רבים וגם אורתודנטים מבצעים פעולות שונות אשר למעשה שייכות לתחום של שיקום הפה. מהו למעשה שיקום הפה? אם שיניכם נפגעו בעקבות מחלה מסויימת או בעקבות תאונה או לחלופין בעקבות הזנחה ארוכה בתחום הדנטלי וחסרות לכם שיניים או שהשיניים שלכם הן במצב מאוד לא טוב: אתם יכולים לעבור פעולות שונות שתכליתן המרכזית היא שיקום הפה. שיקום הפה גם משפר בצורה ניכרת את המראה החיצוני של השיניים. כידוע לכל לשיניים יש חלק מהותי באסתטיקה שלנו. שיניים לבנות וישרות נחשבות למושכות מאוד בעוד ששיניים עקומות, שיניים חסרות, שיניים צהובות וכן הלאה נחשבות למאוד לא מושכות. זוהי סיבה מרכזית שבגללה אנשים שונים מבצעים פעולות של שיקום הפה במרפאות שיניים.

 
לאחר שיקום הפה, ושהפה שלהם נמצא במצב הרבה יותר טוב, אנשים רבים פתאום מרשים לעצמם לחייך בפה מלא ולחשוף שיניים. אנשים רבים עוברים פעולות שונות של שיקום הפה משום שהם מתביישים לחייך או אפילו לדבר בציבור כדי לא להראות לאנשים אחרים את המצב הרעוע של השיניים שלהם. מבחינה זו שיקום הפה עוזרת לשפר בצורה ניכרת את הבטחון העצמי של אנשים רבים ואף לגרום להם להראות מושכים יותר מבחינה חיצונית.
 
שיקום הפה מבצעים גל על מנת לשפר את התפקוד של השיניים. ישנם אנשים אשר מתקשים ללעוס או לבצע פעולות אחרות בעקבות הרס של השיניים שלהם או בעקבות פגיעות שונות בשיניים. שיקום הפה עוזר להתגבר גם על בעיות התפקוד ולא רק על הבעיות האסתטיות.
 
שיקום הפה נעשה באמצעות מגוון רב של דרכים שחלקן הינן משוכללות מאוד וחלקם מוכר לרופאי השיניים כבר תקופה ארוכה. רופאי שיניים מבצעים בין היתר פעולות של שיקום הפה באמצעות שיניים תותבות. שיניים תותבות מתאימים טכנאי שיניים לכל מטופל באופן אישי בתוך מעבדות שיניים. כמו כן, רופאי שיניים מבצעים פעולות לשיקום הפה באמצעות השתלה של שתלים דנטליים. לא פעם פעולות אלו ופעולות נוספות של שיקום הפה עולות כסף רב אך אנשים רבים מוכנים להשקיע את הסכום כדי להנות משיניים בריאות ואסתטיות. כך שישנם אנשים לא מעטים אשר בוחרים לבצע בעצת רופאי השיניים פעולות של שיקום הפה.